Opłata za zarządzanie pobierana jest corocznie za zarządzanie portfelem ETF. Obejmuje ona budowę portfela, monitorowanie i regularne rebalancing. Opłata roczna pobierana kwartalnie
2. Prowizja za sukces
Opłata za wykonanie jest pobierana tylko jeśli Twoja inwestycja generuje zysk. Jeżeli nie ma zysku, opłata za wyniki nie jest pobierana. Zyski osiągnięte wcześniej nie są ponownie naliczane — opłata dotyczy wyłącznie zysków nowo wygenerowanych.
2. No other fees
Nie ma żadnych dodatkowych opłat za transakcje, wpłaty, wypłaty ani wymianę walut. Zawsze wiesz, ile płacisz i dlaczego.
PYTANIA I ODPOWIEDZI
Nie możesz znaleźć odpowiedzi, której szukasz? Skontaktuj się z nami obsługa klienta.
Czy są jakieś ukryte opłaty?
No. Moon Invest charges only one annual management fee. Nie ma żadnych opłat za transakcje, wpłaty, wypłaty ani przewalutowanie.
Opłata za zarządzanie pobierana jest kwartalnie za zarządzanie i utrzymanie portfela ETF.
Kiedy muszę zapłacić opłatę za występ?
Opłata za wyniki jest pobierana tylko wtedy, gdy Twoja inwestycja generuje zysk. Raz w roku, pod koniec roku kalendarzowego. Jeżeli nie ma zysku, opłata za wyniki nie jest pobierana.
Czy płacę opłaty przy zakupie lub sprzedaży ETF-ów?
Nie. Kupno i sprzedaż ETF-ów w ramach Twojego portfela jest wliczone w cenę i nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.
Czy opłaty mogą zmieniać się z czasem?
Wszelkie zmiany w strukturze opłat będą komunikowane z wyprzedzeniem i w sposób przejrzysty. Nie ma żadnych nieoczekiwanych ani wstecznych opłat.
Inwestowanie na wyciągnięcie ręki
Śledź swoje inwestycje, monitoruj wyniki i zachowaj kontrolę zawsze i wszędzie. Pobierz aplikację Moon Invest i zarządzaj swoim portfelem bezpośrednio z telefonu.
Winners Investments ocp, as Mlynské Nivy 73, 821 05 Bratysława Numer identyfikacyjny: 55111459