Mooninvest – pomnażamy oszczędności

Nowoczesne inwestycje dla każdego.
Zacznij już teraz.

W 100% online, już od 100 zł!

Kim jesteśmy?

Mooninvest to oficjalny podmiot oferujący proste i nowoczesne rozwiązanie inwestycyjne, które jest w zasięgu ręki praktycznie każdego zainteresowanego. Naszym celem jest zmiana oblicza polskiego rynku inwestycyjnego. Do współpracy i pomnażania swoich oszczędności zapraszamy wszystkich, którzy chcą aktywnie oszczędzać.

Nasza oferta

W 100% online, już od 100 zł!

Dostajesz łatwy cyfrowy (100% online) dostęp do portfela funduszy ETF, który oparty jest o zautomatyzowane ETF-y najnowszej generacji. Wszystko on-line na platformie Moon, gdziekolwiek jesteś.

Dzięki temu już po kilku kliknięciach dysponujesz zdywersyfikowanym portfelem nowoczesnego inwestora, w którym fundusze ETF inwestują w akcje najlepszych światowych spółek, takich jak na przykład: Apple, Amazon, Microsoft, Google, Walmart czy Salesforce.

Razem z Moon pomnażasz swoje oszczędności w sposób innowacyjny, mądry i odpowiedzialny. Co więcej, nie musisz mieć do tego eksperckiej wiedzy z zakresu inwestowania! Wsiadaj na pokład kapitanie, a my pokierujemy Twoją rakietą!

Nasz zespół

Andrej Dedo Członek Zarządu

Jego głównym celem i misją jest znajdowanie nowych sposobów na połączenie technologii z ofertą i produktami do tworzenia rozwiązań i usług finansowych dla użytkowników, bez względu na ich poziom wiedzy finansowej czy wielkość posiadanych aktywów finansowych. Andrej ma 21-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeń i fintech. Jest również Dyrektorem Zarządzającym Winners Group jednej z największych i najszybciej rozwijających się firm w środkowej Europie w kategorii ubezpieczenia i finanse.

Ondrej Pekar Członek Zarządu

Ondrej zdobywał doświadczenie m.in. w Generali, Conseq i Winners Group. Posiada ogromną wiedzę w temacie tworzenia nowych produktów finansowych, analizowaniu rynków kapitałowych, obrotu akcjami, czy alokacji aktywów. W Mooninvest jest odpowiedzialny za budowanie kompetencji zespołu w obszarach związanych z analizą i produktami oraz za tworzenie najefektywniejszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb użytkowników.

Łukasz Sibiga Chief Marketing Officer

Łukasz jest odpowiedzialny za strategię marketingową, komunikację i doświadczenia użytkowników Moon. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w digital marketingu. Pracował dla takich firm jak X-Trade Brokers, Presspublica, Coders Lab, czy Idea Money. Ukończył User Experience Design na SWPS co daje mu świetne wyczucie i perspektywę klienta. Tworzy rozwiązania i produkty digitalowe.

Zaufało nam ponad
400 tys. Klientów

Mooninvest jest częścią grupy Winners Group
 • 150 mln €

  pod naszą kontrolą

 • 16 lat

  na rynku

 • w 7 krajach

  Polska, Słowacja, Bułgaria, Ukraina, Płn. Macedonia, Rumunia i Węgry

Dlaczego My?

 • Oferujemy niskokosztowe rozwiązanie, umożliwiając inwestycje każdemu, kto chce pomnażać swoje oszczędności
 • Charakter naszego produktu pozwala na gromadzenie majątku każdemu, kogo stać na regularne oszczędzanie – nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy, nie musisz poświęcać czasu na analizę, nie musisz posiadać milionów. Wystarczy chcieć i systematycznie oszczędzać!
 • Wszystko dzieje się automatycznie i online – nasza platforma jest łatwa w obsłudze i intuicyjna, dzięki czemu wprawiasz swoje oszczędności w ruch bez wychodzenia z domu
Zobacz jak to działa
Twoje pieniądze są z nami bezpieczne

Pobierz nasz e-Book

Sprawdź, jak zdobyć niezależność i wolność finansową z Moon. Pobierz nasz ebook, zobacz jak to działa i co możesz zyskać. Bo chyba chcesz zostać milionerem, prawda?!

Podaj poprawny e-mail
Musisz wyrazić zgodę

Gotów do startu?

Otwórz darmowe konto i zacznij już dziś pomnażać swoje oszczędności, a jeśli chcesz o coś zapytać, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Zacznij inwestować

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, żeby otrzymywać najlepsze porady dotyczące oszczędzania i inwestowania. Podpowiemy Ci, jak zarobić dodatkowe środki i zdobyć wolność finansową.

Podaj poprawny e-mail
Musisz wyrazić zgodę