Podróże dookoła świata na emeryturze?

Przejdź na emeryturę,
na Twoich zasadach

i wtedy kiedy będzie Cię na to stać! Bo emerytura to nie kwestia wieku, a zaoszczędzonych pieniędzy. Poznaj zautomatyzowane inwestycje i pomnażaj swoje oszczędności.

Wiemy, że liczysz na więcej!

Czy wiesz, że średnia emerytura w Polsce jest ponad 2 razy niższa niż średnie wynagrodzenie krajowe? A to z kolei oznacza, że kiedy przejdziesz na emeryturę, poziom Twojego życia obniży się dwukrotnie. Na szczęście, możesz temu zapobiec oszczędzając i inwestując, a im wcześniej zaczniesz, tym mniej będziesz musiał(a) poświęcić.

Regularne oszczędzanie to mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla Twojej przyszłości

Emerytura to nie kwestia wieku. To kwestia pieniędzy.  Jeśli masz wystarczająco dużo środków na koncie, możesz przejść na emeryturę już w wieku 55, a nawet 45 lat. Od dziś nie musisz łamać sobie głowy, jak to zrobić.  Z platformą Moon to proste jak słońce!


Zobacz jak to działa

Zacznij już dziś

Najlepszy moment, aby zacząć odkładać na emeryturę, to chwila, w której otrzymałeś pierwszą wypłatę. Kolejna szansa jest właśnie dziś.

Zrób to dla siebie

Jeśli będziesz regularnie inwestować niewielkie kwoty, praktycznie nie odczujesz ich braku na co dzień, a w przyszłości… sam sobie podziękujesz.

Pomnażaj oszczędności

Oferta Moon to propozycja długoterminowej inwestycji z myślą o emeryturze. Otwórz konto i ciesz się na myśl o przyszłości!

Dlaczego warto odkładać na emeryturę?

  • jeśli będziesz polegać jedynie na zasiłku emerytalnym wypłacanym przez państwo, poziom Twojego życia na emeryturze znacznie się obniży i będziesz zmuszony zrezygnować z wielu przyjemności,
  • jeśli będziesz oszczędzać i pomnażać swoje oszczędności, nie będziesz musiał martwić się opieką zdrowotną, kosztami rehabilitacji, sprzętu medycznego, opieki czy sanatorium,
  • dzięki odłożonym środkom, emeryturę będziesz mógł spędzić pod palmą, nad Morzem Śródziemnym lub w siedlisku na Mazurach,
  • uzbierany kapitał pozwoli Ci pomóc Twoim dzieciom, zasponsorować studia wnukom lub zaprosić wszystkich na wymarzone, rodzinne wakacje,
  • …bo emerytura to nie kwestia wieku, ale odłożonych pieniędzy, dlatego warto oszczędzać i spędzić ją na własnych zasadach!
Otwórz darmowe konto

Gotów do startu?

Otwórz darmowe konto i zacznij już dziś pomnażać swoje oszczędności, a jeśli chcesz o coś zapytać, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Zacznij inwestować

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, żeby otrzymywać najlepsze porady dotyczące oszczędzania i inwestowania. Podpowiemy Ci, jak zarobić dodatkowe środki i zdobyć wolność finansową.

Podaj poprawny e-mail
Musisz wyrazić zgodę