Ale kosmos! Podróże na wyciągnięcie ręki

Zainwestuj i wyrusz w podróż
swojego życia.

Chcesz wyrwać się z rutyny dnia codziennego, zrobić sobie rok wolnego lub zostać cyfrowym nomadą?

Odkrywaj świat z Moon

Poznaj nowoczesne inwestycje pasywne i fundusze ETF i zacznij pakować walizki. Pamiętaj - marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia!

Poczuj wolność

Inwestorzy nie muszą nosić garniturów i krawatów. Jeśli masz ochotę spędzać więcej czasu w klapkach na plaży, pora zainwestować…

Zrób sobie przerwę

W pędzie życia łatwo zapomnieć o tym, co ważne. Rok przerwy od pracy brzmi jak luksus, ale dzięki inwestycjom, będziesz mógł sobie na to pozwolić.

Bądź sobie szefem

Zamień marzenia w plany. Jeśli zaczniesz inwestować już dziś, w przyszłości będziesz mógł porzucić pracę „od – do” i wyruszyć w podróż. Zawsze o tym marzyłeś!

No to w drogę!

Inwestycje pasywne to propozycja dla tych, którzy nie trzymają się kurczowo swojego miejsca na ziemi! Wsiądź na pokład Mooninvest i poznaj nowoczesny sposób na pomnażanie swoich oszczędności. Inwestuj w fundusze ETF, inwestujące w takie spółki jak Apple, Amazon, Microsoft, Alphabet, Salesforce i setek innych najlepszych graczy na świecie. Zostaw przyziemne problemy daleko w tyle i odkryj destynacje, o których zawsze marzyłeś.

Zobacz jak to działa

Podróżowanie to najlepsza inwestycja

Coroczne wakacje wymagają jedynie niewielkich oszczędności, ale podróż Twojego życia wymaga właściwej strategii inwestycyjnej. Im lepiej przygotujesz się do niej pod względem finansowym, tym dłużej będziesz mógł cieszyć się lokalnym jedzeniem, nowymi aktywnościami i wolnością, jaką dają spełnione marzenia.

Dlaczego warto inwestować by wyruszyć w podróż?

  • wprawiasz w ruch swoje oszczędności, które jeśli pozostają ulokowane na koncie bankowym, co roku tracą na wartości i nie starczą na wszystkie bilety, jakich będziesz potrzebować,
  • inwestowanie daje Ci szansę wygrać z inflacją i pomnożyć zgromadzone środki, by zobaczyć jeszcze więcej,
  • gromadzisz kapitał, który pozwoli Ci w przyszłości wyruszyć w wymarzoną podróż - tę dookoła świata, kamperem po Australii lub Harleyem Davidsonem drogą 66. Dzięki poduszce finansowej będziesz mógł także zostać cyfrowym nomadą i pracować z wybranego miejsca na Ziemi,
  • im więcej środków zgromadzisz tym dalej pojedziesz, więcej potraw posmakujesz, spróbujesz więcej nowych aktywności, poznasz ludzi z całego świata. Warto, bo jak wiadomo - podróże kształcą!
Otwórz darmowe konto

Gotów do startu?

Otwórz darmowe konto i zacznij już dziś pomnażać swoje oszczędności, a jeśli chcesz o coś zapytać, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Zacznij inwestować

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, żeby otrzymywać najlepsze porady dotyczące oszczędzania i inwestowania. Podpowiemy Ci, jak zarobić dodatkowe środki i zdobyć wolność finansową.

Podaj poprawny e-mail
Musisz wyrazić zgodę