Nowoczesna stodoła na Mazurach, a może dom w Hiszpanii?

Zainwestuj i kup nieruchomość
o jakiej marzysz

Szukasz inwestycji, która pozwoli Ci na zakup nieruchomości lub wcześniejszą spłatę hipoteki? Poznaj inwestycje pasywne i fundusze ETF, w które inwestują już miliony ludzi na całym świecie.

Inwestuj z Moon, pomnażaj oszczędności i rozsiądź się
we własnych czterech ścianach.

Zakup domu lub mieszkania to zazwyczaj jedna z największych inwestycji naszego życia. Inwestycje pasywne w Moon to dostępny dla każdego sposób, by przyspieszyć zakup nieruchomości.

Zobacz jak to działa

Kup nieruchomość

Oszczędzaj i inwestuj co miesiąc – tak jakbyś spłacał kredyt. Ten pozytywny nawyk w połączeniu z siłą rynków finansowych i magią procentu składanego, pozwoli Ci pomnożyć Twoje oszczędności.

Spłać hipotekę

Jeśli masz już kredyt, wykorzystaj kapitał zebrany z Moon, by wcześniej spłacić hipotekę lub płacić mniejsze raty. W ten sposób Twoja droga do własnego domu stanie się krótsza!

Masz już dom? Lećmy dalej!

Nawet jeśli masz już klucze do własnego domu, warto inwestować w kolejne nieruchomości.

1. Przecież zawsze może być lepiej…

Marzy Ci się remont, kupno większego domu czy wakacyjnego apartamentu w Hiszpanii? Podnoszenie standardu Twojego życia jest łatwiejsze jeśli regularnie oszczędzasz i inwestujesz.

2. Zapewnij dzieciom własny kąt

Zbierasz na mieszkanie dla swojego dziecka? Dzięki inwestycjom pasywnym i funduszom giełdowym inwestującym w niskokosztowe ETFy, masz szansę zapewnić swoim dzieciom łatwiejszy start.

3. Zostań najemcą, ciesz się wolnością

Nie poprzestawaj na zakupie jednej nieruchomości. Oszczędzaj, inwestuj regularnie z Moon i kup nieruchomość pod inwestycję, która stanie się źródłem Twojego pasywnego dochodu.

Dlaczego warto inwestować i kupować nieruchomości?

  • nieruchomości zwykle podnoszą swoją wartość,
  • zakupiona nieruchomość może stać się źródłem dochodu pasywnego, który jest pierwszym krokiem w drodze do wolności finansowej,
  • wprawiasz w ruch swoje oszczędności, które jeśli pozostają ulokowane na koncie bankowym, co roku tracą na wartości,
  • inwestowanie daje Ci szansę wygrać z inflacją i pomnożyć zgromadzone środki,
  • dzięki zgromadzonemu majątkowi będziesz mógł spełnić marzenia - wybudować dom, kupić nieruchomość pod inwestycję, zapewnić mieszkanie swoim dzieciom lub kupić wakacyjną willę w Hiszpanii.
Otwórz darmowe konto

Gotów do startu?

Otwórz darmowe konto i zacznij już dziś pomnażać swoje oszczędności, a jeśli chcesz o coś zapytać, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Zacznij inwestować

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, żeby otrzymywać najlepsze porady dotyczące oszczędzania i inwestowania. Podpowiemy Ci, jak zarobić dodatkowe środki i zdobyć wolność finansową.

Podaj poprawny e-mail
Musisz wyrazić zgodę