Edukacja dzieci

Nie ma lepszej inwestycji
niż edukacja Twoich dzieci

Zadbaj o ich przyszłość i zacznij inwestować już dziś, by zapewnić im dostęp do najlepszych uczelni na świecie.

Wykres przedstawia wizualizację pomiędzy oszczędzaniem, a inwestowaniem. Pamiętaj, że inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem straty, a inwestowanie w fundusze nie gwarantuje określonej stopy zwrotu.

Podaruj im to, co najlepsze

Już teraz myślisz o przyszłości swoich dzieci - ich edukacji, ślubie, mieszkaniu? Dzięki inwestowaniu masz szansę dać im to, co najlepsze. Poznaj fundusze ETF i pomnażaj swoje oszczędności tak, jak robią to już miliony rodziców na całym świecie. W ten sposób otworzysz Twoim dzieciom drzwi do wielkiej kariery, a sam będziesz spać spokojnie.

Zapewnij im najlepszą edukację pod słońcem

Szkoły państwowe są dostępne dla każdego, ale aby zapewnić dzieciom edukację na najwyższym poziomie, musisz liczyć się z kosmicznymi kosztami czesnego. A co, jeśli Twój syn lub córka będzie pasjonować się astrofizyką czy ekonomią, a ich marzeniem będą studia w USA lub Australii? Jesteśmy pewni, że nie chcesz być tym, który będzie musiał powiedzieć im, że to nie mieści się w waszym budżecie…

Zobacz jak to działa

Wystartuj o świcie

Zamiast otwierać konto w banku w momencie narodzin Twojego dziecka, zainwestuj z Moon i zasilaj swój portfel regularnymi wpłatami, które zwiększać będą kwotę inwestycji.

Trzymaj kurs

Dopalaj inwestycję większymi kwotami, za każdym razem kiedy Twoje dziecko dostanie ekstra gotówkę na urodziny, chrzciny, komunię czy inną okazję - od dziadków, chrzestnych, itp.

Myśl długofalowo

Nie martw się chwilowymi wahaniami rynku. W przypadku funduszy pasywnych czas jest Waszym największym sprzymierzeńcem, a od pierwszego krzyku do studiów dzieli Was wiele lat.

Dlaczego warto inwestować, by odłożyć na edukację Twojego dziecka?

  • edukacja, zagraniczne studia, kursy, itp. to najlepszy prezent jaki możesz podarować swojemu dziecku,
  • inwestując, wprawiasz w ruch swoje oszczędności, które jeśli pozostają ulokowane na koncie bankowym, co roku tracą na wartości,
  • inwestowanie daje Ci szansę wygrać z inflacją i pomnożyć zgromadzone środki,
  • lepsza edukacja Twojego dziecka to lepsze perspektywy na przyszłość, lepsza praca i wyższe zarobki. Zapewniając mu edukację na wysokim poziomie masz pewność, że Twoje dziecko poradzi sobie na zawodowej ścieżce rozwoju kariery.
Otwórz darmowe konto

Gotów do startu?

Otwórz darmowe konto i zacznij już dziś pomnażać swoje oszczędności, a jeśli chcesz o coś zapytać, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Zacznij inwestować

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, żeby otrzymywać najlepsze porady dotyczące oszczędzania i inwestowania. Podpowiemy Ci, jak zarobić dodatkowe środki i zdobyć wolność finansową.

Podaj poprawny e-mail
Musisz wyrazić zgodę