Podróże dookoła świata, wakacyjny dom w Hiszpanii, a może wcześniejsza emerytura?

Poznaj inwestycje,
które spełniają marzenia!

Wybierz rozwiązanie, z którego korzystają już miliony, w 100% online, już od 50 zł!

Spełniaj marzenia z Moon

Wybierz swój cel

Marzysz o podróżach, pięknym domu, szczęśliwej emeryturze, a może o locie w kosmos? Określ swój cel i pamiętaj, że pierwszym krokiem do realizacji marzeń jest silna wola i plan, który stworzymy wspólnie z Tobą, kiedy otworzysz darmowe konto w Moon. Tak zmieniamy marzenia w rzeczywistość!

Oszczędzaj i inwestuj

Oszczędzaj regularnie i inwestuj w niskokosztowe ETF wraz z Mooninvest. Postaw na pasywne inwestycje i zdywersyfikowany portfel, który daje Ci szansę na powiększenie kapitału i szybszą realizację nawet najśmielszych marzeń.

Patrz w przyszłość

Jedna ze złotych zasad inwestowania mówi "kup i trzymaj". Długoterminowe inwestycje są najefektywniejsze i najlepiej realizują marzenia. Dlatego postaw na pasywne inwestycje, nie przejmuj się chwilowymi spadkami rynku, ustaw autopilota i spędzaj swój wolny czas tak, jak lubisz. Na luzie!

Cyfrowi nomadzi

Marzy Ci się życie cyfrowego nomady? Praca zdalna z baru na plaży w Tajlandii, na Bali lub w Lizbonie? Cenisz wolność, mobilność i niezależność? Zatem weź głęboki oddech i zacznij już dziś spełniać marzenia. Połącz swoją determinację z regularnym oszczędzaniem, nowoczesną technologią, zautomatyzowanymi inwestycjami pasywnymi i siłą najlepszych spółek na świecie. Inwestycja w fundusze ETF to szansa na zgromadzenie kapitału i realizację największych planów.

Wolność finansowa

Marzysz o wolności finansowej, pracy dla przyjemności, realizowaniu swoich pasji, wcześniejszej emeryturze? Mamy rozwiązanie, z którego korzystają miliony inteligentnych inwestorów na całym świecie. Inwestycje pasywne automatycznie śledzą wybrane rynki i odwzorowują ich wynik, byś Ty mógł cieszyć się wolnością finansową, rzucić pracę „od-do” i przejść na emeryturę na własnych zasadach.

Zobacz jak to działa

Życie w stylu ZEN

Masz ochotę odpocząć, odetchnąć, zwolnić? Ty także możesz sobie na to pozwolić, bo wbrew temu co myślisz, spokój wcale nie musi kosztować miliony. Oszczędzaj mądrze i zbierz kapitał, który pozwoli Ci zająć się w przyszłości tym, co kochasz. Mamy dla Ciebie propozycję i narzędzie, które pozwoli Ci to osiągnąć – na spokojnie. Gotowy na plan zen?

Otwórz darmowe konto

Dlaczego warto inwestować i spełniać marzenia?

  • wprawiasz w ruch swoje oszczędności, które jeśli pozostają ulokowane na koncie bankowym, co roku tracą na wartości,
  • inwestowanie daje Ci szansę wygrać z inflacją i pomnożyć zgromadzone środki,
  • tworzysz źródło dochodu pasywnego, który jest pierwszym krokiem w drodze do wolności finansowej,
  • dzięki zgromadzonym środkom będziesz mógł spełnić marzenia - wybudować dom, wybrać się w podróż dookoła świata, przejść na wcześniejszą emeryturę lub spędzić ją pod palmą,
  • … a spełnione marzenia to najszybsza droga do szczęścia!
Zacznij inwestować

Gotów do startu?

Otwórz darmowe konto i zacznij już dziś pomnażać swoje oszczędności, a jeśli chcesz o coś zapytać, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Zacznij inwestować

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, żeby otrzymywać najlepsze porady dotyczące oszczędzania i inwestowania. Podpowiemy Ci, jak zarobić dodatkowe środki i zdobyć wolność finansową.

Podaj poprawny e-mail
Musisz wyrazić zgodę