Zgromadź majątek, spełnij marzenia

Inwestycje pasywne
w fundusze ETF - sprawdź!

Postaw na nowoczesne fundusze ETF

Wykres przedstawia wizualizację pomiędzy oszczędzaniem, a inwestowaniem. Pamiętaj, że inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem straty, a inwestowanie w fundusze nie gwarantuje określonej stopy zwrotu.

Odpal silniki za pomocą swoich oszczędności

Czy chciałbyś zostać milionerem w wieku 60 lat? Jeżeli chcesz tego dokonać, a masz teraz 30 lat, musisz odkładać miesięcznie 2 778 zł.  Jeśli jesteś koło 40tki, musisz odkładać aż 4 167 zł! Masz szansę osiągnąć ten cel szybciej lub z mniejszymi wpłatami, jeżeli zaczniesz inwestować część swoich oszczędności. Pamiętaj jednak, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem.

Dochód pasywny – sposób na finansową wolność

Pierwszym krokiem do uzyskania wolności finansowej jest zgromadzenie majątku, który z biegiem lat stanie się źródłem dochodu pasywnego. Ten rodzaj dochodu nie wymaga od Ciebie dużego zaangażowania, nie musisz też poświęcać mu swojego czasu. Z nowoczesnymi, zautomatyzowanymi inwestycjami stworzenie źródła takiego dochodu jest prostsze niż myślisz! Sprawdź nasze narzędzie, pracuj mniej, a w wolnym czasie rób to, co kochasz.

Zobacz jak to działa

Cała naprzód ku finansowej wolności

1. Zacznij oszczędzać już dziś

Zacznij od oszczędzania. Postaraj się odłożyć około 10% z każdej pensji. Zobaczysz, że nie odczujesz tego na co dzień, a zrobisz pierwszy duży krok w stronę Twojej finansowej przyszłości.

2. Inwestuj długoterminowo

Część zaoszczędzonych środków ulokuj w długoterminowej inwestycji i regularnie zasilaj ją nawet drobnymi wpłatami. Wybierz niskokosztową inwestycję, by nie tracić większości swoich zysków.

3. Nowoczesne fundusze ETF

Portfel funduszy ETF w Moon, to propozycja dostępna dla każdego, także początkującego inwestora. Nasz produkt inwestuje w niskokosztowe, szeroko zdywersyfikowane ETFy, a Ty możesz inwestować w niego już od 50 zł miesięcznie!

Procent składany – jak dobrze się składa!

Albert Einstein nazwał go Ósmym Cudem Świata, a Ty możesz teraz na własnej skórze przekonać się, jak działa magia procentu składanego. Regularnie zasilaj swoją inwestycję wpłatami, dzięki którym kwota bazowa będzie zmieniać się wykładniczo i w ten sposób pracować na Twój wynik. Uzbrój się w cierpliwość, a procent składany w połączeniu z siłą rynków finansowych pozwolą Ci zgromadzić wymarzony majątek.

Otwórz darmowe konto
Lata Depozyt Zwrot z inwestycji Wartość inwestycji
1 9 600 zł +672 zł 10 272 zł
5 48 000 zł +9 171 zł 57 171 zł
10 96 000 zł +40 796 zł 136 796 zł
30 288 000 zł +644 917 zł 932 917 zł

*Przyjęte w tabeli dane: Wpłata regularna 800 zł miesięcznie, stopa zwrotu 7%, 1, 5, 10, 30 lat. Pamiętaj - fundusze i inwestycje nie gwarantują realizacji założonego celu inwestycyjnego, ani uzyskania określonego wyniku inwestycyjnego. Osiągane przez fundusze ETF wyniki inwestycyjne w przeszłości nie stanowią gwarancji ani obietnicy osiągnięcia określonych wyników w przyszłości. Inwestycje obarczone są ryzykiem inwestycyjnym, a uczestnik funduszu, czy inwestor powinien liczyć się z możliwością utraty przynajmniej części wpłaconych środków.

Dlaczego warto inwestować i gromadzić majątek?

  • wprawiasz w ruch swoje oszczędności, które jeśli pozostają ulokowane na koncie bankowym, co roku tracą na wartości,
  • inwestowanie daje Ci szansę wygrać z inflacją i pomnożyć zgromadzone środki,
  • tworzysz źródło dochodu pasywnego, który jest pierwszym krokiem w drodze do wolności finansowej,
  • budujesz poduszkę finansową, a dzięki takiemu zabezpieczeniu nie będziesz musiał martwić się wypadkami losowymi, nieoczekiwanymi wydatkami czy chorobami,
  • dzięki zgromadzonym środkom będziesz mógł spełnić marzenia - wybudować dom, wybrać się w podróż dookoła świata, przejść na wcześniejszą emeryturę lub spędzić ją pod palmą.
Otwórz darmowe konto

Gotów do startu?

Otwórz darmowe konto i zacznij już dziś pomnażać swoje oszczędności, a jeśli chcesz o coś zapytać, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Zacznij inwestować

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, żeby otrzymywać najlepsze porady dotyczące oszczędzania i inwestowania. Podpowiemy Ci, jak zarobić dodatkowe środki i zdobyć wolność finansową.

Podaj poprawny e-mail
Musisz wyrazić zgodę